Sizden Gelenler

Anasayfa Sizden Gelenler

Uzman Diyetisyen Tamar Hanımla yollarımız 2 yıl önce kesişti. 9 yaşındaki oğlumun 15 kg fazlalığı olduğu için diyetisyen arayışındaydık. Kendisine danışan bir arkadaşımın tavsiyesi aracılığıyla Tamar Hanımdan randevu aldım. Başlangıçta çok kaygılıydım çünkü oğlumun yaşı küçük olduğu için yasaklarla dolu bir diyeti asla uygulamaz aç kalmaya tahammül edemez diyordum. Ancak çok yanılmışım! Tamar Hanım mesleğindeki uzmanlığının yanı sıra çocuklarla iletişimi de çok güçlü çok özel bir diyetisyen. Oğlumu ilk seansta tatlı dili ve güler yüzüyle ama hepsinden önemlisi mesleki becerisiyle motive etmeyi başardı ve bu noktada başarısını tam anlamıyla ortaya koydu! Kısa bir süre içinde evde her gün Tamar hanımın adı geçmeye başladı, oğlum ne zaman kontrole gideceğiz anne diye sorar oldu 🙂 Yasaklar yerine ölçülü ve dengeli beslenerek , aç kalmak yerine doyarak kilo vermenin mümkün olduğunu bize gösterdi. Oğlum 5 ayda hem sağlıklı hem de tam motivasyonlu bir şekilde 15 kilo verdi ve çok şükür sağlığına kavuştu. Bunu okuyan anneler varsa kesinlikle doğru adrestesiniz, Tamar Hanımı gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz. Kendisine tekrardan her şey için çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

L. D.

Tavsiye Ediyorum Yorumu

Kadın hastalıklarından biri olan polikistik over sonucu hormonlarımda ki değişmeler ve aldığım aşırı kilolar yüzünden kilo vermem gerekiyordu. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Yedikule'de bulunan Surp Pırgiç hastanesinde Tamar Hanımla tanıtım. Özellikle her akşam tutan tatlı krizleri alışkanlık haline geldiğinden kilo veremeyeceğimi düşünüyordum. Tamar Hanımın aşırı ilgisi, mesleki deneyimi özellikle bana olan pozitif yaklaşımından sonra motivasyonum arttı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermeye başladım. Şu an onunla koruma dönemindeyiz ve gece beni yatağımdan kaldıran tatlı krizlerim son buldu:) Kendisine gidenlerden duyduğum ve benim de özellikle deneyimlediğim en büyük özelliği danışanları aç bırakmadan onlara sağlıklı beslenmeye öğretmesi ve bunun bir ömür boyu alışkanlık haline gelmesini sağlaması. Kendisine buradan çok teşekkür ederim.

T. Ç.

Tavsiye Ediyorum Yorumu

Merhabalar; Tamar hanımla daha önce kendisine danışan olarak giden ve sonuçlarından çok memnun kalan yakın bir arkadaşımın şiddetli tavsiyeleri üzerine iletişime geçtim. İnsülin direncim olduğu için sıkıntı dönemlerden geçiyordum kendi başıma yapmaya çalıştığım diyetlerde kendime faydadan çok zarar vermeye başlayınca Tamar hanımın yolunu tuttum. Kendisinin pozitif enerjisiyle birlikte hemen tetkiklerle beraber diyetimize başladık kısa sürede 16 kilo vererek hem ideal kiloma kavuştum hem de sayesinde insülin direnci belasından kurtuldum ayrıca bundan sonraki hayatımda peşinden koşacağım sağlıklı beslenme yolculuğuma ışık tuttu kendisi. Tamar hanımı aç bırakmayan diyet listeleriyle, motivasyon teknikleriyle, tavsiyeleriyle, yardımsever profesyonel kişiliği ile hatırlayacağım ve tabi ki bana tahammül göstermesiyle:) her şey için teşekkürler. Bende bana tavsiye eden arkadaşım gibi sizlere şiddetle tavsiye ederim...

A. S.

Tavsiye Ediyorum Yorumu

Tamar Hanım gerçekten konusunda uzman bir diyetisyendir. 2017 senesinde 101 kiloya çıkmamla beraber diyet listesini uygulamaya başladım. 6 ay içerisinde 82 kiloya kadar sağlıklı bir şekilde düştüm. Diyetim sırasında gösterdiği hoşgörü ve yardımseverlik ile diyetime tam uyum göstermemi sağlamış olmakla beraber, bana kazandırdığı beslenme alışkanlıkları sayesinde hala kilomu sabit bir şekilde koruyabilmekteyim. Kilo ile sorunu olan ve beslenme ile alakalı sorunu olan herkese sonuna kadar tavsiye edebileceğim bir diyetisyendir.

E. G.

Tavsiye Ediyorum Yorumu

Uzman Diyetisyen Tamar Hanım ile diyetteki zorlu yolculuğum Yedikule’deki Surp Pırgiç hastanesinde başladı. İyi ki bu yola Tamar Hanım ile çıkmışım. Gerçekten işinin uzmanı. Diyete başladığımızda son derece moralsiz, keyifsiz ve mutsuzdum. Kilo vermem gerekiyordu ancak iştahım her zaman çok açıktı ve yemek beni mutlu ediyordu. Yedikten sonra pişmanlık tabi ki. Tamar hanım beni bu durumdan çekip aldı ve adeta her anlamda baştan yarattı. Kilolarım birer ikişer gitti, moralim düzeldi, günden güne daha hafif ve sağlıklı biri oldum. (toplamda 27,5 kilo gitti) Beni her kontrolümde profesyonelce motive etti, beslenme alışkanlığı kazandırdı, artık benim için neyin iyi neyin kötü olduğunu seçebiliyorum. İdeal kiloma ulaşmama rağmen kontrollerimi yaptırıyorum. Tamar hanım engin teorik ve akademik bilgisiyle işinin en iyisi olmakla birlikte sevecen, cana yakın, samimi davranışları ile de uzun yolculuğumuzda gönlümü fethetti. Kendisine çok şey borçluyuz. Ben çevremde ihtiyacı olan herkese kendisini önemle tavsiye ediyorum. Hem diyet hem motivasyon hem direnç. Her şey harika oldu. Mucizeler gerçekleşti. Gönül rahatlığıyla kendinizi evinizde hissedeceğiniz bu hastanede, ailenizden biri Tamar Hanım’dan yardım alabilirsiniz. Sonsuz teşekkürler.

N. D.

Tavsiye Ediyorum Yorumu

Tamar hanımdan çok memnun kaldım totalde 15 kg verdim. Herkese tavsiye ederim 🙂

Z. M.

Google Yorumu

Sayenizde 140 kilodan 90 kg’a düştüm. Tartı ile aram çok iyi artık.

V. A.

Facebook Yorumu

Vermiş olduğum kiloların efsane mimarı. Hayatımı kurtaran can insan. İyi ki hayatıma girdin ve hayatıma dokundun. Bu fit halimi sana borçluyum

A. D.

Instagram Yorumu

Bu paylaşımı yapmamdaki en büyük sebep böyle tatlı bir diyetisyenle herkes tanışmalı diye düşünüyorum. Yıllarıdır veremediğim kilolarımdan beni kurtaran canım diyetisyenim Tamar Hanım’a çok teşekkür ediyorum.

Ş. Y.

Instagram Yorumu

Öncelikli gitme sebebim hastalıklarımdı. Evet kilolarım fazlaydı ama şeker hastalığı ve tansiyon artık kontrol edilemez durumdaydı. İlaçlarım düzenleniyordu ama kilolarım sebebiyle ne şekerim ne tansiyonum düşmek bilmiyordu. Şimdi çok daha sağlıklıyım hem kilolarımdan kurtuldum hem de doktor kontrolünde ilaçlarımı çok daha düşük miktarda kullanıyorum.

T. K.

Facebook Yorumu

Tek kelimeyle harika bir insan. Görüp görebileceğiniz en pozitif insan diyebilirim. Kesinlikle kendisiyle tanışıp kilolarınıza acilen veda edebilirsiniz.

Y. Y.

Facebook Yorumu

Ne demek kilo veremiyorum. Tamar Hanım ile tanışmadınız demek ki. Tam 30 kg verdik birlikte. Şuan ben bile kendime inanamıyorum.

A. D.

Facebook Yorumu

Herkes diyetisyene zayıflamak için gidildiğini düşünür, ne kadar yanlış. Tamar Hocam onkoloji tedavim sonrası beslenme planımı o kadar güzel düzenledi ki. Hem tedavi sürecimde destek oldu hem de daha sağlıklı olmam için besinlerle beni destekledi. İyi ki yollarımız kesişmiş. Çokkk ama çok teşekkürler.

T. B.

Facebook Yorumu

Fit bir yaşam için tek adres Tamar Hoca:)

K. Z.

Instagram Yorumu

Tamar Hocamla tanışmak benim en büyük şansım oldu. Giden 20 kilonun artından her gün kendime baktıkça tanıştığımız güne şükrediyorum.

P. V.

Facebook Yorumu